Foto: Wikipedia

Kevad on aeg, kui linnud hakkavad jälle pesa punuma. Siblimist-sablimist on palju ja kuulda on põnevaid viisijuppe. Seega kevad on suurepärane aeg linnuvaatlusteks! Enne linnuvaatlusi on ikka hea enda teadmisi kontrollida ja ehk ka midagi juurde õppida. Enda testimiseks katsetada Tartu Ülikooli loodusmuuseumi linnuviktoriini, mis sel aastal keskendub luhal ja rannaniitudel liikuvatele lindudele.

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi linnuviktoriini küsimustele saab vastata 6. aprillist kuni 20.aprillini. Osalema on oodatud kõik huvilised, olenemata vanusest ja eelnevast kogemusest. Viktoriini võib täita mitu korda. Mai alguses loositakse osalejate vahel välja auhinnad, milleks seekord on linnudoominod! Auhindu loositakse kahes vanusegrupis: kuni 18-aastased ning täiskasvanud.

Viktoriini saab lahendada SIIN

Selleks et saaksime loosiauhinna võitjatega ühendust võtta, palume Teil jätta oma kontaktid (nimi, e-posti aadress ja vanus). Kontaktinfot jättes kinnitate, et olete nõus andmete töötlemisega viktoriini läbiviimise ja auhinna kättetoimetamise eesmärgil. Kontakte säilitatakse hiljemalt mai kuu lõpuni.

Õiged vastused on pärast viktoriini kuni mai kuu lõpuni kättesaadavad meie kodulehel www.natmuseum.ut.ee.

Jälgi meid ka sotsiaalmeedias @natmuseum!