Nora ja Nala leiti Lõuna-Eestist ja kuigi uuriti nii Läti kui ka Eesti poole pealt, nende omanikke ei leitud. Näha on, et neid on hoitud ja hooldatud.

Arvatavasti on nad eakaaslased, vanust umbes noore täiskasvanu jagu. Kuna nad on harjunud koos olema ja see meeldib neile, siis paigutasime nad kõrvuti, teineteise lähedale, ja nad on sellega väga rahul. Kui nad kohtuvad aedikutest väljaspool, siis on nad hullud mürajad, sest neil on nii suur rõõm teineteisega mängida. Nende mängulusti jälgides tekib ka endal rõõmu ja rahulolu tunne sellest, et sõpradel on võimalik koos oma päevi veeta.

Mõlemad on sõbralikud, jalutamishimulised, hindavad inimese lähedust. Nala (pildil paremal) on elavama iseloomuga ja energiline, talle meeldib metsas luusida; Nora (vasakul) on aga rahulikum ja kuulekam ning kiire õppija.

Ülilahe oskus ja omadus on aga see, et nad püüavad hästi hiiri. Nii et kui oled mõelnud kassile, kes Su talus hiirte osas korra majja lööks, siis Nora ja Nala puhul saaksid paketi “kaks ühes” ehk nii maja- kui ka hiirevalvurid.

Kuna nad on teineteisele nii ustavad sõbrad ja koosolemine pakub neile nii suurt rõõmu, siis oleks suur ootus, et nad leiaksid koos ka ühise kodu.

Kui soovid Nora ja Nalaga tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus koerte profiilil vajutades “Paku kodu”: Norale</