Hugo on Läänemaa loomade varjupaiga üks kavalpea – nimelt on see kaval kass võtnud nõuks, et tema jääb nüüd meie varjupaiga püsielanikuks. Meie sellega muidugi ei lepi, sest nii tore suur must-valge nurrumootor väärib armastavat kodu ja palju hellust.

Millest me siis järeldame, et Hugo on varjupaiga ja selle töötajad omaks võtnud!?

Nimelt on Hugo meie inimestega üles sulanud nagu kevadine lumi – lööb nurru, naudib pai ja tähelepanu, mida ta ei ole kunagi varem tahtnud. Ja nii kui astub tuppa võõras inimene, ronib Hugo pessa, keerab end sinna kerra ja teeb näo, et teda toas ei ole. Kui külaline julgeb minna Hugoga lähemalt tutvuma, sisiseb Hugo vastu nagu pahur uss. Hugo tegelikult armastab inimest, lihtsalt vajab aega ja armastust, et tulla kestast välja.

Aitame Hugo koju! Ta ei tohi võtta nõuks jäädagi varjupaiga kassiks, sest ta väärib nii väga mõnusat elu kodus pehmel diivani koos päris oma inimesega.

Kui soovid Hugoga tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus kassi profiilil vajutades “Paku kodu”. Seejärel võtame Sinuga ühendust.Hakka püsiannetajaks, et toetada Hugot ja teisi varjupaigaloomi SIIN