Karusnahavaba programmiga Fur Free Retailer liitub No More Corpses – väike veganrõivaste bränd, mis on loodud selleks, et levitada veganfilosoofiat läbi unikaalsete rõivaste.

“Veganid otsivad tihtipeale vegansõnumiga riided, mida Eesti turul on praegu veel väga vähe. Ent sõnumiga riiete ja aksessuaaride kandmine on hea ja lihtne viis näidata, millest sa hoolid,” sõnas No More Corpses asutaja Lene Otenurm. Lene usub, et igaüks saab midagi teha, et loomade julmast ärakasutamisest oleks raske mööda vaadata.
No More Corpses e-poes müüakse nii inglisekeelsete sõnumitega rõivaid, et jõuda inimestni üle kogu maailma, kui ka eestikeelseid, et muuta sõnumid meie kogukonnale arusaadavamaks. E-poes on müügil vegansõnumitega 100% sertifitseeritud orgaanilisest puuvillast särgid ja poekotid, millel olev trükk on tehtud vee baasil, vegan ja toksiinivaba.
Vaata lähemalt: https://nomorecorpses.com
Ülemaailmne programm Fur Free Retailer ühendab karusnahavabu ettevõtteid ja eetilisi tooteid otsivaid tarbijaid. Programmi ametlik esindaja Eestis on Loomus.