Kevad põues? Ei ole ohmud! Kevad ei ole karvane ja see on hoopis Kleopatra, kes on leidnud enesele uue lemmikkoha.

“Me vist ei armasta teda rohkem nii väga,” lausus anonüümsust sooviv Loomade Kiirabi Kliiniku töötaja. Tegelikult ei palunud ta ühti, aga nii tundub kogu lugu salapärasem.

“Miks siis ometi?”

“Märatseb ja laamendab! Paigal ei püsi ja haugub üle kliiniku nii, et teised koerad poevad hirmu pärast või maa alla!”

Võtsin Kleopatra kohe ette ja seletasin talle kliiniku kodukorda. Pisike nähvits vastas, et see kehtib vaid koertele ja kassidele, aga tema on känguru, kelle koht on kukrus.
Tüüp on tõesti täiega ära tõusnud või vajab psühhiaatrilist abi. Üks kahest. Eile ja täna on ta taas dr. Anu Poopuu kodus. Politsei on saanud juba esimesed viiskümmend kaebust, mille kohaselt olevat lugupeetud loomaarst tuppa kappava hobuse võtnud.

Muud asjad on momendil enam-vähem. Anu on homme tööl ja siis läheb Kleopatra kaasa, sest hunnikus analüüse on vaja taas teha. Kõht hakkab korda saama ja selle tõestuseks saatis Anu pildi imeilusast põrandale tehtud “kringlist.” Mõistagi see rõõmustas mu haiget südant, kuigi söögiisule mõjus laastavalt.

Isiklikult arvan, et Kleopatra on simulant. Veel arvan, et talle nii meeldib Loomade Kiirabi Kliinikus olla, et ei tahagi koju minna ning siis teeskleb väga-väga haiget kui see oht peaks tekkima …..
Loomapäästegrupp tasus vahearve summas 1647.12 ära ja tänud kõigile, kes seda esmapilgul üsna lootusetut võitlust toetavad!