Fotod ja videod: Loomapäästegrupp

Jube nädal oli. Väga palju eutaneerimisi ja surmaga lõppenud õnnetusi. Masendav. Ainuke lohutus, et Loomapäästegrupi hoolealused kui üks kiisu välja arvata, on kõik elu ja tervise juures. Paraku ma kuulen neist asjust ikka ja ega see hästi mõju – jube palju surma.

Eriti närvi ajas üks lugu, mille käigus nii Loomapäästegäng kui Aphrodite fond palju raha kulutas ja siis omanik ilma mõjuva põhjuseta koera lihtsalt eutaneeris. Pidasin fondi-Piretiga nõu ja arutasime kas üldse enam omanikuga loomi aitame? Kuigi olime mõlemad vihast sinised, siis aitame ikka, aga lepingud muudame niimoodi ringi, et omanikul pole ravi osas vähimatki sõnaõigust, eutaneerimisest rääkimata.

Kleopatra, va noor sigudik plaanis eile kondi nurka visata. Sai juba haigemajast välja ja dr. Anu Poopuu viis ta oma koju isikliku jälgimise alla. Seal läks paraku seisund ühtäkki kehvemaks ja Anu tormas kohe kliinikusse tagasi. Siin saan juba vastu rinda taguda ja otsus tilluke tegelane VAID loomaarsti kätesse usaldada, sai täiega õigustust – pädev ja kiire reageerimine olukorrale päästis sellest, et ei pea teile praegu Kleopatrast minevikuvormis r