Sügis möödub meil Varjupaikade MTÜ-s alati väga tegusalt ja töökalt. Nii ka sel aastal. Kohe septembri alguses lükkasime käima heategevusliku kalendri projekti Hooandjas, mida toetas sel korral rekordarv inimesi. Oktoobrikuus panime taaskord fookusesse musta värvi kassid, sest endiselt peavad just nemad varjupaikades enda uut kodu kõige kauem ootama. Ja nagu juba traditsiooniks kujunenud, rääkisime novembrikuus ikka seeniorkoertest ning sellest, et ka nemad väärivad päris oma kodu.

Kuna meie hoolealuste heaolu on meie jaoks esikohal, panustasime suve ja sügise jooksul palju Loomade heaolu keskuse arendamisse. Seda ikka selleks, et loomad saaksid elada võimalikult stressivabalt ja endale liigiomases keskkonnas. Ajakirja värskes numbris tuleb juttu ka vabatahtlike tegemistest, loomaleidja vastutusest, koerte haiguste levikust ja karvahooldusest ning loomulikult ei puudu südantsoojendavad lood meie endistest hoolealustest uutes kodudes.

Kui aga soovid trükivärsket ajakirja hoopis paberkandjal sirvida, siis haara see tasuta kaasa meie varjupaikadest. Mõnusat lugemist!