Tänavune Keskkonnakäpa konkurss on taas alanud ning ootame osalema kõiki keskkonnasõbralikke ettevõtteid, organisatsioone ja inimesi. Kandideerida saab 8. mai südaööni.

Keskkonnaministeerium tunnustab juba kümnendat korda keskkonnasõbraliku hariduse edendajaid. Keskkonnakäpa konkursiga tänatakse neid, kes on andnud oma panuse, et kujundada teiste inimeste teadmisi ning muuta nende käitumist keskkonnahoidlikumaks.

Kandideerima on oodatud uudsed ja ressursisäästlikud tegevused, mis avaldavad head mõju meie loodusele ja suurendavad osalejate keskkonnateadlikkust.

Kokku antakse välja viis auhinda neljas kategoorias: haridusasutuse, õppematerjali, koostöö ning noorte keskkonnakäpp. Haridusasutuse kategoorias antakse eraldi auhind koolile ja lasteaiale.

Keskkonnakäpa konkurss on suurepärane võimalus näidata oma saavutusi või keskkonnasõbralikke tegevusi ning saada selle eest tunnustatud. Konkursil osalemiseks tuleb täita elektrooniline ankeet Keskkonnakäpa kodulehel www.keskkonnakäpp.ee. Sealt leiab ka lisainfot tingimuste ja auhindade kohta. Kandidaate saab esitada 11. aprillist kuni 8. maini.

Pärast ka