Jagame Säde omaniku loal täna hommikust kirja, mis ta meile saatis:

“Soovin teiega jagada mida eile õhtul ja täna hommikul Säde raviarst meiega jagas. Eile õhtuse seisuga on Säde tervis läinud kriitilisemaks, isegi, kui ta elaks operatsiooni üle ei ole tema kehas piisavalt valku ja albumiinitase on languses, et paraneda. Tõenäosus, et Säde operatsioonilaual sureb või peale operatsiooni on väga suur. Täna hommikuse seisuga kogub keha vedelikku juurde.

Otsustasime perena, et toome Säde täna kaheks päevaks koju ja pakume talle meie pere seltsis meeldivat aega täis armastust, hoolt ja kõike paremat. Laupäeval lähme saadame Säde keha igavesse unne. Palusime Säde raviarsti, et, kui minu abikaasa talle järgi läheb, et arstid paneksid Sädega kaasa valuvaigisteid ja muud, mis toetaksid teda, tema viimastel päevadel.

Me soovime kogu südamest tänada kõiki häid inimesi, kes on Säde heaks ulatanud abikäe meie teekonnal. Me armastame Sädet ja oleme siiralt tänulikud, et läbi HelpDog organisatsiooni ta meieni jõudis ning suur aitäh ka eelnevatele Säde peredele. Säde on imeline koer, kes jääb meie südametesse igavesti ja alati. Kogu raha mis Säde kogumisest ja peale raviarvete tasumist üle jääb, jääb Loomakaitse seltsile, et aidata järgmiseid loomi kes vajaksid abi. Kogu meie perekond on teie abile äärmiselt tänulikud.”

Aitäh kallid annetajad, Säde arved saavad tasutud! Kahjuks ei õnnestunud koerakest terveks ravida, kui kindlasti tegime ta olemise meeldivamaks. Oleme mõtetes Säde perega ja soovime neile, et need viimased päevad oleksid täis rõõmu ja armastust. Edu ja jaksu!