Alla aastane Polvi on omaniku poolt loovutatud hermeliin ja lõvilakk küüliku segu. Arsti kinnitusel on Polvi igati terve küülik, kuigi tal esineb ohutu tik – aeg-ajalt teeb peaga kompulsiivseid liigutusi. Polvil on tundlikud varbad, mistõttu vajab ta hästi pehmet ja vetruvat allapanu. Hoiukodu kirjutab Polvist nii:

“Ääretult armas, malbe ja tagasihoidlik poiss, kes käib väga eeskujulikult potil. Ta ehmatab kergesti, seega oleks hea kui uues kodus ei oota teda kass, koer ega väiksed lapsed. Hammustanud ei ole kordagi, kuid kui oled võitnud ta usalduse, valmistu lakkumis-duššideks.

Polvile ei meeldi, kui teda tõstetakse või krabatakse (ettevaatust teravate küüntega!), kuid kui ta juba vastu keha surutuna käes on, on ta väga rahulik ja püsib seal hästi. Puurist meelitan ta välja kuivtoidu või porgandiga. Välja tulnud ja uue kohaga tutvust teinud, hakkab ta viskama piruette ja muid akrobaatilisi poose, mis peaks näitama tema rõõmu ja rahulolu. Paitamisi näib ta nautivat, sest ära ta ei jookse ega halvakspanu välja ei näita – teda võib aina silitada ja silitada.”

Polvi koheva kasuka tõttu võivad ta kõhule ja tagajalgade juurde hakata tekkima karvapusad, mistõttu võiks uus kodu teda temale sobival hetkel hõredate puidust piidega kammiga kammida.

  • Kui tundsid ära enda uue pereliikme, täida loomasoovija küsimustik
  • Kuni uue kodu leidmiseni, saad Polvit toetada SIIN