Kuigi Minni jõuluks päriskoju ei jõudnud, toimus tema elus siiski enne aasta vahetumist suur muudatus ning tšinšu kolis uude hoiukoju. Eks me kõik tea, et teinekord on lihtsalt keskkonna vahetust vaja, et end paremini tunda. Nii juhtustki, et uues hoiukodus on Minni juba ennast avama hakanud ja lõpuks ometi näeme tema vahvat iseloomu.

Hoiukodu kirjeldab Minnit nii: “Tegelikult on Minni üpris julge ja uudishimulik, vähemalt, mis inimestesse puutub. Kui võimalus anda, tuleb kohe uudistama, mida inimene teeb. Isu on tal hea ning väga meeldivad talle igasugused mänguasjad – küll möllaks WC-paberi rulli sisuga või puidust klotside ja niidirullidega. Ka armastab ta liivavanne.

Suhetes teiste loomadega on pahur tõesti hea viis Minnit kirjeldada, sest teistega ta läbi saada ei oska ega taha ka õppida. Päriskodus võiks Minni olla ainus loom.

Päevad veedab ta oma pesas magades, aga õhtuti tahaks meelsasti pererahva silma all ringi joosta.”
Vot siis! Meil on sellise toreda muudatuse üle küll siiralt hea meel, ent üle kõige loodame, et seda vahvat kirjeldust lugedes tunneb Minni inimene oma südamesõbra ära ning juba peagi saab tšinšu võtta ette selle kõige tähtsama reisi oma päriskoju.

Hoiukodu annab Minnile soovi korral kaasa üle meetri kõrge tšinšupuuri.

  • Kui soovid Minni iseloomu ning tausta kohta rohkem teada, palun võta meiega ühendust aadressil angelyka.teevali@loomakaitse.ee.
  • …või kui tundsid ära enda uue pereliikme ning saad täita Minni südamesoovi ja pakkuda talle päriskodu, täida palun loomasoovija küsimustik.
  • Kui soovid Minnit päriskodu leidmiseni toetada, leiad vajalikud andmed SIIT