Saage tuttavaks Semuga, kes on väga tõenäoliselt olnud kellegi Võrumaa vanaproua kodukass, kuid seletamatutel põhjustel on nende teed lahku läinud. Semu on FIV-positiivne ja tavaliste kassidega seltsielu elada ei tohi, aga inimesi ega teisest liigist neljajalgseid FIV mitte kuidagi ei ohusta. Semule on tehtud reieluupea korrigeerimise operatsioon.

Lisaks tervisemuredele, mida ta tubli kassina väga hästi talus juhtus aga nii, et teda ümbritsenud tuttavad näod lahkusid ükshaaval oma uutesse kodudesse, Semu aga jäi puuri. Kadusid söögiisu, soov tervitada möödujaid, huvi hoolitseda oma kasuka eest, kuni viimaks selgus, et Semu vaevas depressioon. Tuli ette võtta sanatooriumikülastus ehk minna hoiukodusse.

Patsiendi huvi elu vastu on jõudsalt taastumas, kuid kahjuks saab hoiukodu teda hoida vaid märtsini. Kas leiame Semule selleks ajaks päris- või pikaajalise hoiukodu?

Semuga koos elamiseks leidub palju plusse: ta on ideaalne seltsikass, kellele väga meeldib süles istuda; ta vist isegi ei tea, mida tähendab sõna “pahandus” ja ta pole üldse pirtsakas ega pretensioonikas. Siiski vajab pidevat hoolt, sest kord päevas tuleb anda südamerohtu, mis tavaolukorras läheb väga edukalt konserviga koos alla ning Semu kokkupuuted teiste kassidega tuleb ära hoida. Rõõmu pakub see hall karvakera aga kindlasti rohkem kui muret, sest miski ei saa olla parem kui rahulolev nurrmootor mõnusalt süles.

Kui soovid Semuga tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus kassi profiilil vajutades “Paku kodu”   Seejärel võtame Sinuga ühendust.

Hakka püsiannetajaks, et toetada Semu ning teisi varjupaigaloomi. Aitäh Sulle!