Foto: Andres Tamla

Loomaveeb kirjutas paar päeva tagasi karust, kes Läänemaal Kullamaa kandis Mesikuma firma toodangu vastu huvi tundis. Päris lõpuni nad lugu ei rääkinud ja ja palusid oma tegemistel silma peale hoida. Nüüd andsid nad teada, et karuott oli ahnepäts ja tegi puhta vuugi.

“Ah et mis siis edasi sai, kui Kullamaa kuulus karu naeratades meie meerestorani sisse oli astunud? Mesikäpad ei ole kuigi kenade lauakommetega, nad ei palu endale potikeses mett serveerida ega söö korralikult taldrikut tühjaks. Ei – ampsuke siit kärjest mett, käpaga sealt kärjest hauet. Sellest tarust võtaks kärjed, tolle aga tõukaks lihtsalt ümber.

Niisiis koristasime ära mõmmiku pidusöögi jäljed, korjasime kokku jahtunud perede riismed ja peame tarugrupil silma peal. Ilus mõmmik, vimma me ei pea, eks mesindus olegi oskus elada koos loodusega. Aga me hoiame kõvasti pöidlaid, et kevad nüüd lõpuks soojaks läheks ja karud metsast piisavalt süüa leiaksid ega peaks enam tarudest lisa otsima.

NB! Täna on juhtumisi meie mesiniku sünnipäev – äkki käis mõmmik lihtsalt õnne soovimas? Karudel, nagu väidab karupoeg Puhh, on ju teatavasti väga väike aru ja ega nemad seda kuupäeva-värki väga hästi ei jaga ka. Sünnipäeva ja karuõnnitluste puhul kehtib täna kõikidele ostudele meie e-poest allahindlus 20%. Kasuta koodi: KARU20″