Hiiumaast on saanud euroopa naaritsa kodu Eestis ning sel aastal tähistame ka naaritsapäeva just siin! Ürituse raames kuulutab Tallinna Loomaaed koostöös SA Lutreolaga välja joonistusvõistluse „Hiiu naarits“. Ootame kõiki Hiiumaa lapsi, noori ning ka täiskasvanuid joonistama oma nägemusest, milline näeb välja ja millega tegeleb ennast Hiiumaal sisse seadnud naarits!

Joonistusvõistluse tingimused: 

  1. ​​​​​​Võistlus toimub viies vanuserühmas: 3-6 aastased, 7-10 aastased, 11-14 aastased, 15-18 aastased ja 18+ aastased.
  2. Lubatud on kasutada vabalt valitud vahendeid, kuid joonistus peaks mahtuma A4 või A3 suurusele paberile.
  3. Võistlusel osalemiseks tuleb pildi tagaküljele kirjutada joonistaja või tema esindaja kontaktandmed (ees- ja perekonnanimi, vanus, telefoninumber või e-maili aadress).
  4. Joonistusi ootame kuni 1. juunini.
  5. Pildid palume saata postiga aadressile: Tallinna Loomaaed, Ehitajate tee 150, 13522 Tallinn (märksõnaga Hiiu naarits).
  6. Osaleja annab joonistust võistlusele esitades korraldajatele õiguse joonistust kasutada nii veebis, näitustel vmt raames viitega autorile.
  7. Parimate joonistuste autoreid ootavad ka auhinnad! Joonistusvõistluse võitjad kuulutatakse välja 11. juunil Kärdla Keskväljakul naaritsapäeva raames!