Eelmise aasta detsembrikuus pääsesid Loo alevikus asuvast koduaiast välja perekoerad Berry ja Sofie. Viimane neist saadi üsna varsti kätte, aga Berry jäigi kadunuks. Pere alustas enneolematuid otsinguid ja väga paljud inimesed aitasid kaasa kuid tulemust see ei toonud. Ei aidanud ka tuhande eurone leiutasu, mis leidjale välja pandi. Nüüd, pea kolm kuud hiljem, saab otsingud lõppenuks kuulutada – Berry on leitud, aga kahjuks mitte elusalt.

Koera peremehe Tarmo Paldermaa sõnul leiti Berry kodule suhteliselt lähedal Nehatus, Pirita jõe kaldalt. Ilmselt vett ja ujumist üliväga armastav koer hüppas ise küllaltki kiire vooluga jõkke ning ei saanud enam välja. Külm vesi halvab lihased kiiremini kui arvata oskate. Kes seda ikka enam täpselt öelda oskab ja tegelikult polegi oluline.

“Teda oli raske ära tunda, sest aeg teeb oma töö kuid kiip andis kinnituse, et tegu on meie Berryga. Kuigi lootsime teda elusalt leida, siis me hinged saavad nüüd rahu ja matame ta koduaeda,” lausus Tarmo. Pere lapsed tegid ka sotsiaalmeedias pöördumise ja tänasid kõiki häid inimesi, kes neid murega üksi ei jätnud:

“Me tahame alustada meeletult suure tänuavaldusega teile kõigile, et olite nii abivalmid ja toetavad ajal, kui me ise ei suutnud selgelt mõelda. Detsembris juhtunu jääb, me usume, et meile kõigile igaveseks meelde ning me oleme siiralt kogu südamest tänulikud kõige eest, mida te Berry leidmiseks tegite!