Pole ammu Teie käest raha palunud. Kohe parandan selle vea, sest abi kulub nüüd juba väga marjaks ära. Ega ma enesele, aga videos olev kassike vajab teie kaastunnet, halastust ja mõnda eurot.

Tallinnas, Lasnamäel, Betooni uulitsal ühe firma territooriumil on üsna palju metsikuid kasse. Töömehed on lahked, neile kurja ei tee ja annavad süüagi. Mõistagi härrad sooviksid, et nad kinni püütaks ja kodudesse saaks, aga Loomapäästegrupi prioriteetide hulka see tegevus paraku ei kuulu.

Küll on aga meie asi kui mõnes taolises koloonias on vigastatud kiisu ja tema on kohe väga meie asi. Oleme seda luumurruga kassi püüdnud juba mitu päeva, aga püügipuurist on läbi käinud kogu see kassikari ja isegi üks kährik, aga tema on ettevaatlik.

Korra ta isegi läks, aga tegi käpale vastu puuri haiget ja jooksis minema. Käib hommikul ja õhtul nagu kass ümber palava pudru, aga sisse ei lähe. Tuleb üsna lähedale, aga sülle võtta ei saa – kohe paneb vehkat.

Sestap võtame täna rahva kokku ja üritame ta kahvadega kinni saada. Jonni me ei jäta enne kui ta käes on – loomal jube valu. Pidi meeste sõnul kohe valju häält tegema kui kuskile kogemata vastu läheb.

Ja siis kohe Loomade Kiirabi Kliinikusse, sest täna veel õnnestub ehk seda käpakest päästa. Luude kokkulappimised on kallid ja seda teate vast isegi. Sellepärast ma Teie abi palungi – gängi rahasahvri riiulid on juba täitsa tühjad. Tänud juba ette!

  • Loomapäästegrupp MTÜ
  • EE437700771003183318
  • Betooni kiisu ravikulud

Loomapäästegrupi annetustelefonid on:

  • 900 1313 (5.-)
  • 900 1414 (10.-)
  • 900 2323 (25.-)