Veel kahe nädala jooksul, kuni 30. juunini, on Sinu annetusel erakordne tähendus. Nimelt kahekordistab Nähtamatute Loomade helde suurannetaja iga annetuse! Seega, kui Sina annetad näiteks 25 eurot, laekub loomade heaks kokku lausa 50 eurot.

Kuidas Sinu annetus aga täpsemalt loomi aitab ehk miks, kuidas ja millega tegutseb Nähtamatud Loomad?

Eestis hukatakse tööstusfarmides aastas ca 20 miljonit farmilooma, kelle elutingimused on paraku lausa uskumatult kohutavad. Väga kriitiline seis on näiteks kitsas traatpuuris vaevlevatel puurikanadel või räpases sulus kurba ja stressirohket elu elavatel sigadel.

Hiiglaslikud tööstusfarmid varjavad oma telgitagustes toimuvat kiivalt. Nad ei taha, et tarbijad oleksid igapäevaselt toimuvast õudusest teadlikud. Nõnda tegutseb Nähtamatud Loomad järjepidevalt selle nimel, et tõsta farmiloomade heaoluküsimused nii tugevalt ühiskonna huviorbiiti, et ka tööstusel ei jää enam muud üle kui oma julmi praktikaid muuta.

Ent ükski samm nende suurte ja oluliste muutuste poole ei ole toimunud ega saa ka edaspidi toimuda ilma Sinusuguste imeliste toetajateta. Iga annetus loeb ning viib meid lähemale Eestile, kus farmiloomad ei pea enam tervet oma elu piinavates tingimustes veetma. Oma toetuse saad vormistada SIIN