Säde on umbes viieaastane emane kass, kes jõudis varjupaika koos oma kolme väikese pojaga. Kõik pojad on nüüdseks uutesse kodudesse kolinud ja oma pere leidnud ning nüüd ootab ka Säde endale sellist võimalust. Kassil pole iialgi olnud päris oma kodu. Ta on elanud aastaid õues, kasvatanud üles palju pesakondi ja on nüüd lõpuks jõudnud kohta, kus ta ei pea muretsema, mida süüa või kuhu vihma ja tuule eest varju pageda.

Esmakohtumisel võib Säde paista pisut pahur ja näib, et ta ei tunne inimese vastu huvi. Toit on aga see, mis talle väga meeldib ja teda motiveerib. Talle õiget maiust pakkudes kuuled, kuidas tänulik Säde lööb isegi nurrumootori käima. Paikäsi on Sädele veel natukene hirmutav, kuid toidukausi juures laseb ta end juba silitada, sest toit maitseb ju nii hästi ja ega paitaminegi liiga ei tee.

Kuigi Säde pelgab inimesi, on ta väga vapralt ja kannatlikult lasknud endale teha kõik vajalikud protseduurid. Säde vajab nüüd veel vaid õiget inimest, kes temas peituva sõbralikkuse ja muretuse valla päästaks.

Kui soovid Sädega tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus kassi profiilil vajutades “Paku kodu”. Seejärel võtame Sinuga ühendust.

Varjupaikade MTÜ tähistab juba alates 2016. aastast sõbrakuud kampaaniaga “Sõpra tunned sabast,” mis kutsub võtma varjupaigast kassi või tulema kassidele püsitoetajaks. Meie hoole all on hetkel ligi 500 kassi. Vaata, kuidas saad sina Sädet ja teisi kasse aidata SIIT