Hiro on äärmiselt vahva pilguga must-valge kassipoiss, kes saabus meie varjupaika 2021. aasta juunikuus. Sellest ajast saati on ta pikisilmi oodanud, et keegi ta päris oma koju viiks, et nautida inimeste tähelepanu ja paisid.

Hiro on väga asjalik ja suhtlemisaldis kass, kes kassituppa sisenejale alati esimeste seas vastu tuleb. Ta on sõbralik ja julge, kuid eriline sülekass ta ei ole, pigem ringiliikuja. See-eest armastab ta kõvasti nurru lüüa, kui tema pead silitada. Hirole meeldib väga mängida – isegi kassitoa koristamise ajal jookseb ta alati harja või mopi järel, arvates, et koristaja on temaga mängima tulnud. Hiirekütt Hiro saab teiste kassidega läbi ega poe peitu kellegi eest. Ka külalistega mängib ta meelsasti.

Kui soovid Hiroga tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus kassi profiilil vajutades “Paku kodu”. Seejärel võtame Sinuga ühendust.

Varjupaikade MTÜ tähistab juba alates 2016. aastast sõbrakuud kampaaniaga “Sõpra tunned sabast,” mis kutsub võtma varjupaigast kassi või tulema kassidele püsitoetajaks. Meie hoole all on hetkel ligi 500 kassi. Vaata, kuidas saad sina Hirot ja teisi kasse aidata.