Teodoril on vahva ja huvitav kirju kasukas, milles on nii vesihalli kui ka päris valget. Eripäraseks teeb ta välimuse aga see, et tema koonu ümber olevad isevärvi laigud jätavad mulje, nagu oleks ta äsja tikrimoosiga maiustanud.

Ta on pealtnäha introvertne, vaikne ja hillitsetud käitumisega, kuid see on vaid esialgu nii. Teodor vajab lihtsalt natuke aega veendumiseks, et see konkreetne kahejalgne ei söö hommikueineks vesihalle või hallikirjusid kasse. Seda kord uskuma jäänud, peab ta end üleval nagu üks korralik kodukass muiste – nurrumootor tõmmatakse käima ja silitused võetakse vastu väärika üleolekuga.

Kui protokollis ettenähtud viisakused on inimesega vahetatud, seab kiisu end kusagile varjulisse nurka ja keerab lõua lõunasse. Teodor teab täpselt, mida tähendab: „Ela ise ja lase teistel elada!“.

Kui soovid Teodoriga tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus kassi profiilil vajutades “Paku kodu”. Seejärel võtame Sinuga ühendust.

Varjupaikade MTÜ tähistab juba alates 2016. aastast sõbrakuud kampaaniaga “Sõpra tunned sabast,” mis kutsub võtma varjupaigast kassi või tulema kassidele püsitoetajaks. Meie hoole all on hetkel ligi 500 kassi. Vaata, kuidas saad sina Teodorit ja teisi kasse aidata SIIT