Teesi on selline nooruke kiisu, kes on küll siin ilmas üht-teist näinud, kuid samas on tal kõik veel ees. Esialgu oli ta vaikne ja tagasihoidlik, puges omaette nurka ning piilus vaid sealt. Tasapisi on ta julgemaks muutunud ja enam ennast ei peida. Vahest sellepärast, et talle väga meeldib paitamine. Ta armastab ka mängida samamoodi nagu iga teine nooruke kassipreili.

Süles ta pikalt ei püsi, sest tema uudishimu ümbritseva vastu on nii suur ja kõike oleks vaja uudistada kohe nüüd ja praegu. Ajaga see ilmselt muutub, sest temas on otsustavust sülle pugeda ning hellust otsides paitamist nõuda. Inimese tähelepanu ta teise kassiga jagada eriti ei soovi. Kui keegi tahab talle pakutud hellust endale, siis väljendab ta seda üsna selgelt ja enda arvates lööb korra majja häälekalt urisedes.

Hetkel tundub meile, et ta sooviks olla peres ainuke kassiline pereliige, aga ajaga võib seegi muutuda. Nooruke Teesi soovib väga inimese tähelepanu ja tema pisikeses südames peitub soov, et tal oleks oma pere ja kodu ja oma süli, kus hellitusi nautida.

Kui soovid Teesiga tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus kassi profiilil vajutades “Paku kodu,” seejärel võtame Sinuga ühendust.

Varjupaikade MTÜ tähistab juba alates 2016. aastast sõbrakuud kampaaniaga “Sõpra tunned sabast,” mis kutsub võtma varjupaigast kassi või tulema kassidele püsitoetajaks. Meie hoole all on hetkel ligi 500 kassi. Vaata, kuidas saad sina Teesit ja teisi kasse aidata SIIT