Täna jagame teiega südantsoojendavat lugu endisest tänavakassist Ruudist, kes nüüd naudib maailma parimat elu koos enda uue perega! Uues kodus ootas Ruudit ees ka sõber Ants, kellega koos saab mängida ja kaisutada. Ruudi perenaine kirjutas meile lähemalt, kuidas elu uue pereliikmega on sujunud:

“Ruudi tuli meile varjupaigast kuu aega tagasi ja me tundsime juba tema pilti vaadates, et Ruudi võiks meie perre kuuluda ja temaga kohtudes sai kohe selgeks, et ta peab meile tulema. Kodus ootas teda ees 5-kuune Ants, kes meie silmis vajas ja ootas sõpra. Ja oi, meil oli õigus!

Ruudi ja Ants said juba esimesel päeval väga hästi läbi, aga tänaseks on nad lahutamatud! Ruudi on üks suur suur rõõmuallikas, kes tahab mängida nii oma suurema vennaga kui ka meiega. Ruudi tahab õhtuti teki alla kaissu pugeda ja vahepeal ärkab öösel, et kallistada ja veel rohkem kaissu pugeda. Antsuga tegid nad koos läbi kōhuviiruse, aga see ainult lähendas neid. Haigena kaisutasid nad teineteist ja tänaseks tervetena on nad sellest kogemusest läbi tulnud kui parimad sõbrad. Me teadsime riske ja need olid seda väärt ja rohkemgi veel. Meie kiisude perearst teeb nende jaoks alati kõik kõige parema.

Ruudi naudib oma uues kodus kōike, mida ta küsib ja mida tal vaja on: kallistusi, suure venna pesurituaale enne magamist, Antsu kaisus tudimist, head toitu, aktiivset mängu ja temast täiesti lummatud omanike tähelepanu. Ruudil on oma korter Tallinnas ja maja Saaremaal, mida ta naudib. Vaatab aknast tihaseid ja leevikesi ning naudib vanaisa kaisus tudimist.

Ruudi on Antsu väga õnnelikuks teinud. Ants on õppinud hellust, hoolitsemist ja Ruudi kaisutused on tema jaoks kõige olulisemad. Me oleme teile väga tänulikud, et leidsite meid Ruudile vääriliste omanikena. Tâname teid selle töö eest, mida te teete ja et tänu teile leidis Ruudi omale kodu, kus teda hoitakse, väärtustatakse ja kaitstakse.”

Tuhat tänu Ruudi omanikele ja kõikidele teistele headele inimestele, kes on varjupaiga loomale võimaluse andnud! Kui ka Sina otsid endale neljajalgset sõpra, siis tutvu meie hoolealustega SIIN