Meie kallis Tommi peab juba homme, ehk veebruari kuu algusest, praegusest hoiukodust välja kolima ning seni pole ta saanud ühtegi hoiu- ega päriskodu pakkumist. Kui Sul on võimalik Tommile appi tulla ning pakkuda talle päriskodu leidmiseni hoiukodu, palun anna endast meile teada e-posti aadressil angelyka.teevali@loomakaitse.ee või telefonil 5626 8474.

Loomulikult oleks Tommi ja ka meie eriti õnnelikud, kui just praegu loeb seda postitust tema päriskodu ning Tommi saab otse hoiukodust oma igavesse kodusse kolida.

Tommi on endine ketikoer, kes on teinud hoiukodus läbi imelise muutumise ning on nüüdseks armastav ja kannatlik peresõber. Kahjuks ei saa Tommi kauemaks praegusesse hoiukoju jääda, kuna koer põhjustab pere kauaaegsele lemmikule nii suurt stressi, et õnnetu kass tunneb end omas kodus võõrana.

Senine hoiukodu rõhutab, et Tommi on ääretult tubli koer. Vahel võib ta pisut põgeneda, ent arstilt saadud rahustav rihm on ka selle vastu palju aidanud. Koertepargis meeldib Tommile teiste koertega seltsida, ent kodus eelistaks ta olla pere ainuke lemmik.

Kui Sul endal ei ole võimalik Tommile hoiukodu pakkuda, palun jaga võimalusel seda postitust, et Tommi kiiremas korras õigele inimesele silma jääks.

Tommi ja meie täname kõiki jagajaid ja abipakkujaid!