Tänane päev on pühendatud sellele, et meenutada, kui oluline on märgata neid, kes vajavad abi, head sõna, toetust või lihtsalt armastust. Kutsume igaüht üles tänase lahkuse päeva puhul tegema üks heategu!

Kuna novembris tähistame seeniorkoerte kuud, siis tutvustame Sulle võimalusi, kuidas saad aidata varjupaikadest ootavaid väärikas eas koeri:

  • Võta varjupaigast vanem koer – kui Sul on koeravõtusoov, siis palun ära vaata väärikas eas koerast mööda. Kutsikad saavad varjupaikadest alati väga kiiresti koju, samal ajal kui vanemas eas koerad võivad oma päriskodu oodata isegi aastaid.
  • Kui sa neljajalgset sõpra võtta ei saa, siis jaga infot vanemate koerte kohta – meie sotsiaalmeedia lehtedel on mitmeid kuulutusi koertest, kes ikka veel ootavad uut kodu. Üks väike klikk võib aidata koera uude kodusse!
  • Anneta koerale – tee ühekordne annetus või tule püsiannetajaks, et meie väärikas eas hoolealused saaksid vajaliku ravi ja jõuaksid oma uue kodu ära oodata. Oma panuse saad anda siin: https://varjupaik.ee/toeta

Iga väike heategu viib suure muutuseni. Aitäh kõikidele toetajatele!