Ma olen kõigest väike tibu, kelle eest on juba julm saatus ära otsustatud. Peagi surutakse mind väiksesse pimedasse puuri koos teiste kanadega, kus ma pean terve oma elu masina kombel munema. Mu elu lõppeb siis, kui ma enam muneda ei jaksa. Siis ei ole minust enam kellelegi kasu.

Olen kuulnud, et vabapidamisel kanad saavad oma tiibu sirutada, neil ei ole valus ja nad saavad isegi päikese käes kõndida ja liivavanne võtta. Meil, sadadel tuhandetel puurikanadel, ei avane mitte kunagi sellist võimalust.

Mind enam aidata ei saa, aga palun aita neid tibusid, kes pärast mind siia maailma tulevad. Sinu annetusel on jõud, et kanade puurispidamine igaveseks lõpetada.

Nähtamatud Loomad viib läbi suure avaliku kampaania reklaampindadel tänavatel ja kaubanduskeskustes. Aita meil kokku koguda 10 067€, et täita võimalikult palju sõnumipindu üle Eesti. See ettevõtmine on erakordselt suure mõjuga, et aina rohkem inimesi valiks vabapidamissüsteemide kanade munad ning munatööstus näeks, et Eesti inimene ei vali julmust.

Anneta ja aita kaasa: https://bit.ly/muudan-loomade-elu