Jasper on esimeses nooruses uhke hiirekuningas, kellele meeldib tähelepanu keskpunktis olla. Tal on eriti pehme karv, mida inimese käsi lausa iseenesest tõuseb paitama. Jasper naudib väga inimeste lähedust ja tunneb ennast nende juuresolekul turvaliselt.

Oluline on aga teada, et Jasper on väga armukade ja kogu tähelepanu peab saama ainult tema! Seetõttu ei tohiks Jasperi uues kodus olla teisi lemmikloomi.

Kassipoiss Jasperile meeldib aega veeta aknalaual, kus saab maailma vaadelda ning silma peal hoida mõnel mööda lendaval putukal või linnul. Enamiku päevast veedab ta muidugi põõnates ja uneledes, aga ära ei ütleks ka mõnest põnevast tagaajamismängust.

Jasper ootab väga, et leiduks inimene, kellele oma seltskonnaga rõõmu valmistada, et ta saaks ka ise oma eluga rahul olla.

Kui soovid Jasperiga tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus kassi profiilil vajutades “Paku kodu”. Seejärel võtame Sinuga ühendust.

Varjupaikade MTÜ tähistab juba alates 2016. aastast sõbrakuud kampaaniaga “Sõpra tunned sabast,” mis kutsub võtma varjupaigast kassi või tulema kassidele püsitoetajaks. Meie hoole all on hetkel ligi 500 kassi. Vaata, kuidas saad sina Jasperit ja teisi kasse aidata SIIT