Mike Flynn alustas Šotimaa SPCA-s tööd 1987 aastal. Pani alguse salapolitsei üksusele SPCA juures. Salaüksus tegeleb organiseeritud koerte võitluste, mäkrade peibutamise, kutsikavabrikute jms vastu võitlemisega. Mike pani kirja esimese inspektori tööjuhendi, mis kiidedi heaks Crown Office poolt.

Hetkel vastutab Mike: kõigi ühingu töötajate, kõigi parlamendiküsimuste, mis on seotud loomade heaoluga, eest. Lisaks on ta Šotimaa valitsuse ametnike peamine kontaktisik. Esimene kontaktpunkt kõigile parlamendiliikmetele ja europarlamendiliikmetele murede korral.

Flynn on algse Links Groupi asutajaliige (uurib seost loomade ja inimeste väärkohtlemise vahel), praegune Edinburghi loomaaia teadus- ja eetikakomitee liige. Sõltumatu väline loomade heaolu nõustaja Šotimaa suurima teadusliku loomauuringute ettevõtte heaolu- ja eetikakomitees. Ta on aidanud õigusaktide rakendamisel Jerseys, Põhja- ja Lõuna-Iirimaal, Kanadas ja Kataloonias.
Autasustatud MBE-ga Kuninganna 80. sünnipäeva aunimekirjas.

BVA (Briti Loomaarstide Assotsiatsiooni) ja RCVS (Royal College of Veterinary Surgeons) auadvokaat. Üks Šoti valitsuse loomade heaolu komisjoni volinikest.

Rohkem infot konverentsi kohta leiad SIIT