Finola elu pole olnud lihtne – tema eelmine omanik ei hoolinud enda neljajalgsest pereliikmest ja Finola pidi elama väga halbades tingimustes. Seetõttu tõi Põllumajandus- ja Toiduamet kassi meie hoole alla. Aga Finola teab, et parem elu ootab teda kindlasti ees oma uues päriskodus oma päris inimestega.

Ta on nooremapoolne keskmise suuruse ja koduselt triibulise kasukaga kass, kes pole aga üldsegi tavaline. Finola on hiiglama pehme kasuka ja terava pilguga ning uudishimulik laiskvorst, kes tahaks, et sügamismasin töötaks pidevalt ja hiir jookseks ise suhu kas või mitu korda päevas.

Tihti saab uudishimu Finola suurest laiskusest võitu ning teda võib vahel näha isegi mängimas ja kassituba uudistamas. Finola otsib endale oma päris kodu, kus hinnatakse tema rahulikku meelt ning mõnusat oskust diivanil ennast igas suunas välja sirutada.

Kui soovid Finolaga tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus kassi profiilil vajutades “Paku kodu”. Seejärel võtame Sinuga ühendust.

Varjupaikade MTÜ tähistab juba alates 2016. aastast sõbrakuud kampaaniaga “Sõpra tunned sabast,” mis kutsub võtma varjupaigast kassi või tulema kassidele püsitoetajaks. Meie hoole all on hetkel ligi 500 kassi. Vaata, kuidas saad sina Finolat ja teisi kasse aidata