Värske kraam:
T, 30.05.2023

The Weather


11°C
 
Tallinn

Partly sunny
 
Naljapesa
Koduleidja
Saada vihje!

Avaldatud: 23. märts 2023

Püsiannetajad – meie kindel tugi

Meie varjupaikades aitavad kohalikud omavalitsused tasuda looma esimese 14 päeva pidamise eest. Sealt edasi saame loomade eest hoolt kanda vaid tänu annetustele. Eriti suurt rolli mängivad siinkohal püsiannetajad, sest tänu neile saame loomade abistamist ette planeerida ja vaadata tulevikku. Püsiannetuste olulisusest kirjutab Varjupaikade MTÜ kommunikatsiooni ja annetuste kogumise juht Anni Anete Mõisamaa.

Püsiannetajad on meie kindel tugi, millele loomade aitamisel toetume, sest stabiilne ja ette planeeritav toetus tagab meie valmisoleku aidata hätta sattunud loomi parimal võimalikul moel. Garanteerime kõikidele oma hoolealustele täis kõhud, turvalise eluruumi ja vajaliku ravi. Taastame loomade usalduse inimese vastu, julgustame ja sotsialiseerime neid. Kõige selle peale kulub iga päev palju ressurssi ja loomade abistamisel sõltume annetustest, eelkõige just püsiannetustest.

Miks annetada?

  • Annetades päästad sõna otseses mõttes elusid. Tänavatel elavaid loomi varitsevad mitmed ohud ja kahjuks tuleb ette, et meie hoole alla sattuvad loomad on näiteks auto alla jäänud või on hoopis inimese kuri käsi neile halba teinud. Just püsiannetused on need, millele me sellistes olukordades toetume – püsiv annetus võib päästa mõne kriitilises seisus looma elu.
  • Annetades annad väärtusliku panuse suurema probleemi lahendamisse. Kahjuks on Eesti loomapidamiskultuuril veel arenguruumi. Soovimatuid pesakondi ja loomi, keda keegi ei taha, on liiga palju. Toetades varjupaikasid, aitad levitada ühiskonnas olulist sõnumit ja annad enda panuse, et aina enam inimesi võtaksid looma just varjupaigast.
  • Aidata on hea – annetades saad vastu positiivse tunde! Lisaks oled heaks eeskujuks ja julgustad ka teisi inimesi nõrgemaid aitama.

Meie armsad püsiannetajad räägivad oma sõnadega, miks nad on otsustanud just abivajavatele loomadele abikäe ulatada ja seda saad lugeda S