Puree ja Latte on päästetud Sardiinia üleujutustest, kus koerad elasid kohutavates tingimustes. Koerad veetsid oma päevad värisedes ja lootes leida kuiva kohta puhkamiseks. Olukord tundus eriti nukker, sest kodutuid loomi Sardiinias on palju ning pontudele on pikemat aega otsitud uusi peresid, kuid tulutult. Doris tegi otsuse aidata koerad hädast välja ning tuua nad koos Eesti Loomakaitse Seltsi abiga Eestisse.

Loomakesed läksid ajutisse hoiukoju, kuid peale kahte kuud on Puree ja Latte pugenud hoiukodu südamesse. 19. veebruar tegi hoiukodu sotsiaalmeediasse postituse, otsides koertele uut pere. Hoiukodu ei teadnud, et Pureel ja Lattel olid teised salaplaanid.

“Meie mõistes Tipp ja Täpp – teevad kõike koos. Iga päevaga lähevad aina rohkem hinge. Kes teavad seda tunnet peaksid aru saama, kui koer poeb kaissu. See soojus, hoolivus, muretus. Vaatavad otse silma, otse su hinge – puhas armastus. Päris raske seda postitust teha kui aus olla. Kuid on väga oluline, et nad omale armastava kodu leiaksid. Ehk koos leiame,” kirjutas hoiukodu postituses.

Tüdrukute salaplaan läks läbi ja nüüdseks on hoiukodu teinud kindlaks, et loobuda neist enam ei saa. Ilusaid mälestusi teile!