Kui Kati algul meie hoole alla sattus, oli mure koerakese pärast suur. Kes küll võtab endale 12aastase koera?

Tundub, et Kati endine omanik jäi ka teisel pool vikerkaart kutsakese eest inglina hoolt kandma, sest Katit pole üksi jäämisest saatnud miski kui hea õnn. Esmalt pääses ta eutaneerimisest, siis kuulutati ta arsti poolt oma ea kohta terveks, kohe ilmus välja hoiukodu, kes meelsasti Kati enda juurde võttis ning nüüd on otsustanud hoiukodu, et tema enam Katist loobuda ei saa ning väike pensionär ongi juba päriskodus.

Üsna pea pärast Katiga kohtumist rääkis hoiukodu meile, et on vist koerakeses oma parima sõbra leidnud. Rõõm on kuulda, et ka Kati otsustas sama. Ta on täielik väike memmekas ja käib muudkui pererahva kannul ja otsib lähedust. Jätkuvalt on Kati oma ea kohta ääretult aktiivne ja armastab väga pikki jalutuskäike ja rahulikumaid mänge.

Aitäh, Kati endine omanik, et oma sõbral ikka veel silma peal hoiad. Aitäh, Kati uus päriskodu, et oma kodu ja südame Katile avasid ning pakud talle mõnusat ja turvalist pensionipõlve. Eesti Loomakaitse Seltsi hoole all on veel mitu koera-kassi-väikelooma.

Kui soovid toetada ELS-i tegevust, siis saad seda teha SIIN