Õnnetu Tommi ootab ikka hoiu- või päriskodu pakkumist! Jaanuari lõpul tehtud postituse peale küll mõni hoiukodu pakkumine tuli ning agaram sotsiaalmeedia kasutaja võis isegi märgata meie Instagrami kontol viivuks üleval olnud lugu, kus rõõmustasime, et Tommi saab koju. Tundus, et lõpuks on õnn kutsale naeratanud. Kahjuks ilmnes, et Tommi kodu on siiski kellegi teise juures ning nii ta ikka ootab.

Tommi on endine ketikoer, kes veel päris lõpuni inimeste reegleid ei tunne. Kuid vaatamata sellele on Tommi tubli ja valmis õppima. Vahel võib ta pisut põgeneda, ent arstilt saadud rahustav rihm on ka selle vastu palju aidanud. Samuti kipub ta lastega tülli minema, ei taha jagada oma mänguasi ega toitu. Seega pigem sobib perre, kus lapsed juba piisavalt suured, et teavad kuidas õppiva koeraga käituda.

Koertepargis meeldib Tommile teiste koertega seltsida, ent kodus eelistaks ta olla pere ainuke lemmik. Omalt poolt rõhutame, et Tommi puhul on oluline, et uuel hoiu- või päriskodul oleks aega koeraga tegeleda, et saada lahti tema ärevusest. Kindlasti ei toimu muutused üle öö, vaid vaja on järjepidevust ja kannatlikku meelt. Tommi on nii imeline ja armas koer, et ta on väärt võimalust näidata päris oma perele, kui äge kaaslane ja sõber ta tegelikult on.

Kui sa saad Tommile pakkuda hoiukodu või oled huvitatud kodu pakkumisest, siis kirjuta Angelykale – angelyka.teevali@loomakaitse.ee, meie messingeri või siia kommentaaridesse.

TOMMI TÄNAB KÕIKI POSTITUSE JAGAJAID!