Guašš on noor emane kass, kes on silmapaistev nii välimuselt kui ka iseloomult. Tema uhket kasukat saab kirjeldada vaid ülivõrdes – sellel on ülihuvitavad värvitoonid ja ülipõnev muster. Eksootilisust lisavad veel kaunid sinised silmad ja ninaots, mis näeb välja, nagu selle omanik oleks just salaja mustikamoosi purgis maiustamas käinud. Muidugi ta ei söö moosi, aga sellise ebaharilikult kauni välimuse taga võib ju nii mõnigi vimka peituda, kas pole?

Tegelikult on Guašš väga sõbralik ja seltskondlik ning oskab hinnata hellust ja tähelepanu. Ta on osav seda ka küsima, puksides peaga, kuni saab kätte oodatud paitused. Kaunis kassipreili ootab nii väga, et leiduks inimene, kes tahab pakkuda talle kodu ja sõprust ja hellitusi. Oled see inimene ehk Sina?

Kui soovid Guaššiga tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus kassi profiilil vajutades “Paku kodu,” seejärel võtame Sinuga ühendust.

Veebruaris tähistame sõbrakuu kampaaniat “Sõpra tunned sabast,” mis kutsub võtma varjupaigast kassi või tulema kassidele püsitoetajaks. Vaata, kuidas saad sina kasse aidata SIIT