Leedi on armsa olekuga malbe kiisu. Talle tuli varjupaiga kassitoas elamise asemel valida hoiukodu variant, sest teiste kasside juuresolek oli tema jaoks häiriv ja stressirohke. Nagu kõik kassid, armastab ka Leedi palju magada. Ärkvel olles eelistab ta enamasti omaette maailma uudistada ja lähiümbruses toimuvat vaadelda. Mängida meeldib talle ka, üle kõige teeb talle rõõmu oma pehmete lemmikpallikeste pillutamine ja siis nende tagaajamine.

Ta tervitab rõõmsalt ja õrnutsedes koju saabuvat perenaist, käib kohe tükk aega tal igal pool kannul, et rohkem paisid välja meelitada. Sülekass ta siiski ei ole, sest enda valitud koht inimese läheduses tundub talle hoopis mõnusam. Veterinaaruuringute käigus avastati Leedil algusjärgus neerupuudulikkus, mille kontrolli all hoidmiseks peab ta kogu elu sööma vaid ravitoitu. Õiget toitu süües on tal juba päris palju paremaks läinud. Ka näeb Leedil ühe silmaga kehvasti, aga olukorda aitab kontrolli all hoida vererõhualandaja manustamine.

Leedi loodab, et leidub keegi, keda ei heiduta raskused tema hooldamisel ja kes on valmis pakkuma talle vaikset ja rahulikku kodu. Inimese hoolitsus ja pikad mõnusad silitused teevad enesetunde kohe palju-palju paremaks.

Kui soovid Leediga tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus kassi profiilil vajutades “Paku kodu”. Seejärel võtame Sinuga ühendust.

Varjupaikade MTÜ tähistab juba alates 2016. aastast sõbrakuud kampaaniaga “Sõpra tunned sabast,” mis kutsub võtma varjupaigast kassi või tulema kassidele püsitoetajaks. Meie hoole all on hetkel ligi 500 kassi.

Vaata, kuidas saad sina Leedit ja teisi kasse aidata