Kolm Ukrainast päästetud koera vajavad ikka veel kiiresti hoiukodu karantiiniperioodiks! Koerad on Ukrainast tuleku tõttu karantiinis 8. juunini, aga praeguse hoiukodu rendileping lõpeb juba 23.04! Vajame JUBA LAUPÄEVAKS igale koerale hoiu- või päriskodu, mis vastaks nendele nõuetele:

  • eramaja või ridaelamu
  • ei ole teisi loomi
  • piiratud aiaga

Vlod, Trixie ja Goofy ei ole veel ühtegi abipakkumist saanud, aga karantiinimaja aeg saab kohe otsa. Kui tahad kiiresti infot uurida, saada SMS numbril 54 517 587 ja Karin helistab Sulle tagasi.

 

VLOD – 10.aastane

Vlod on elukogenud koerahärra, kelle silmist peegeldub elutarkust. Tema treenimisega ei ole vaja palju vaeva näha, sest ta oskab juba ammu kenasti rihma otsas kõrval kõndida ning käemärkide järgi istuda ja lamada. Armastab ka mänguasjaga hullata. Talle meeldib väga paitamine ja sügamine. Oma soovidest annab Vlod haukumisega märku. Vaata videot Vlod jalutuskäigust.

 

 

 

 

TRIXIE – 1.aastane

Trixie on noor taibukas koeraplika, kellele meeldib üle kõige mänguasjaga mängida. Ta viskab hea meelega palli endale ise õhku ja püherdab sellega koos murul. Trixie on kiire õppija ja täidab hea meelega käsklusi ning reageerib oma nimele. Kindlasti vajab ta veel treeningut, et kõik kenasti selgeks saada, kuid tal on kõik eeldused olemaks eeskujulik õpilane. Vaata videot Trixie jalutuskäigust.

 

 

 

GOOFY – 1,5.aastane

Goofy väärib igati oma nime ja on tõeline naeruteraapia ekspert. Ta ei saa veel päris hästi hakkama enda ootamatult kiiresti pikaks veninud jalgadega. Näiteks palli järgi joostes pidurid veel täielikult ei tööta. Goofyle meeldib väga maiuste nimel uusi trikke õppida. Kutsika kombel tahab ta ringi tormata ja kõike närida, aga on õppinud hindama ka rahulikke tegevusi. Vaata videot Goofy jalutuskäigust.

Kas Sina saaksid neid aidata karantiinikodu pakkumise või selle postituse levitamisega? Me ei kutsu kedagi üles kiirustades langetama otsust lemmiklooma võtta. Kui kahtled, võid alustada hoiukodu pakkumisest ja sel perioodil kaaluda, kas saad loomale ka päriskodu pakkuda.

NB! Päriskodu pakkumiseks võid avalduse täita ka juhul, kui Sul ei ole karantiinitingimustele vastavat kodu, sel juhul saaks vastastikutel sobivusel koer Sinu juurde tulla 8. juunil.