Musta-valgekirjust Tuulist polegi me pikemalt kirjutanud. Tubli Tuuli on kassilaste Nuustiku ja Tuustiku ema, kes poegadega koos meie hoole alla jõudis. Tuuli on üks õnnelikest, kellele oli kohe inimese radarile jõudmise hetkest kodupakkumine olemas. Nüüd, kus kiisu on pojad juba suureks kasvatanud ja jõudnud päriskodu rutiiniga harjuda, saame jagada ka toredaid uudiseid tema käpakäigust.

Tuulit ootasid päriskodus ees kassipoisid Joosep ja Jass, kellega on suhted õnneks algusest peale klappinud. Eriti hästi saab Tuuli läbi just Joosepiga. Kodu kirjutab Tuulist nii:

“Joosepiga mängivad nad äge-armsalt. Neiu nooruke, nagu ta on, tuleb Tuuli Joosepit ikka kurrutades mängima kutsuma. Jass on meil kergelt ülbe ja marsib ülemuse kombel teinekord ka mängu sisse. Siis kipub Tuuli korraks peitu minema. Joosepiga tunneb Tuuli end hästi ja neid oleme ka koos voodilt magamas tabanud.

Kui käe ulatan, tuleb Tuuli nuusutama ja nii olen ta nina saanud katsuda, aga paidest on asi veel kaugel. Inimest ta otseselt ei karda, aga endise tänavakassina peab ikka olukorda pikalt hindama ja paar korda on minu peale ka kõhisenud. Vaikselt harjub meiega.”

Aitäh armas pererahvas ning Joosep ja Jass, et Tuuli on teie seltsis armastatud ja hoitud! Eesti Loomakaitse Seltsi hoole all on veel mitu koera-kassi-väikelooma, keda saad toetada SIIN.