Aitäh, loomasõbrad, et olete taaskord näidanud, kui suur süda teil on! Tänu teile kogusime heategevusliku jõuluoksjoni käigus abivajavatele loomadele üle tuhande euro!

Käesoleval aastal oli jõuluoksjonil kokku 29 eset, mille annetasid nii juba varasematest aastatest tuttavad heategijad ning ka mitmed esmakordsed osalejad. Enim pakkumisi tehti KUMA Desingi, Platinumi ning Alternadiiva annetatud esemetele ning kõrgeimad pakkumised jäid napilt alla saja euro.

Eesti Loomakaitse Selts ning kõik loomad, kes tänu annetajatele ja oksjonil osalenud inimestele abi saavad, tänavad teid südamest! Omalt poolt soovime teile kõigile imelist aasta lõppu ning rahulikku pühadeaega! Eraldi soovime tänada kõiki oksjoni tarbeks esemeid annetanud ettevõtteid ja heategijaid!

Aitäh, Pop Optika, Marina Kaljurand, Grete Liis Kuurme, Koolibri Kirjastus, Fotorand, Good Vibrations, GlamX, AlternaDiiva, Marika Müür, KUMA Design, Tallinn Swing Dance Society, CityDental Hambakliinik – City Clinics, Tallinna Rahumäe Põhikool, Koerakeele Kool, Hotel Bern Tallinn, Liia Järvsoo-Jürgenson, Liina Metsküla, Metsik Kuu, Margiti vaibad, Platinum.ee, Laternamatkad, Saiapalee Tüümian, PetCity!