Pärast peremehe lahkumist ei ole Bruno elu olnud kerge. Esialgu kandsid koduvalvuri eest hoolt naabrid, kuid koer soovis saada ka jalutama ning nii varjupaiga töötajad ta üksinda uitamast leidsidki. Kui veidi aega varjupaigas veedetud, võeti ta korra uude perre, kuid koera ja pere elustiilid ei sobinud kokku ning koer toodi varjupaika tagasi.

Bruno on suur ja väga laheda välimusega koer oma parimates aastates. Ta on rõõmsameelne, nutikas ja õpihimuline ning ta armastab inimeste seltsi. Koerale meeldib, kui temaga tegeletakse ja teda koolitatakse, üksi õue konutama ta ei sobi.

Bruno unelmate kodul on ümber aed, kus ta saab vabalt ringi joosta. Et maailm on hoopis suurem, kui koduaed, siis kindlasti vajab Bruno ka jalutuskäike, kus oma vaimu teritada. Jalutuskäigul on Bruno jõuline, kuid oskab rihmas ilusti liikuda ja jälgib inimese juhendamist.

Oma inimeste suhtes on see majesteetlik koer üdini lojaalne ja ustav, kuid täiskasvanute kõrval ta peres lapsi ja loomi näha ei soovi, see ajab teda liigselt ärevusse. Bruno soovib olla see üks ja ainus rahulikus keskkonnas. Inimeselt vastu saada soovib ta mõistmist ja kohanemiseks aega, sest kunagi on teda juba alt veetud. Kui kord koera usaldus on võidetud, on see sõprus igavene.

Kui soovid vahva Brunoga tutvuda, siis täida esmalt sooviavaldus siin: https://varjupaik.ee/loomad/bruno

Vanemad koerad ootavad tihti varjupaikades oma inimest ebaõiglaselt kaua. Seetõttu tähistame taas novembris 5+ koerte kuud, et julgustada inimesi andma uut võimalust väärikas eas koertele. Novembris uude koju minevad 5-aastased ja vanemad koerad saavad kaasa kingituse Royal Caninilt.

Tutvu kõikide kampaanias osalevate koertega siin: https://varjupaik.ee/loomad/5-koerte-kuu-2022

#viispluss