Dimedium AS andis täna Loomapäästegrupp MTÜ-le üle 1200 kg kvaliteetset Platinum koeratoitu, et tagada Eestisse saabuvatele Ukraina sõjapõgenike lemmikloomadele tasuta toiduabi. Loomapäästegrupp’ile on tänase seisuga teada antud neljast saabunud koerast ja ühest kassist, kes elavad siinsete sugulaste juures ja abist nad loobusid. Ülejärgmisel nädalal ootame seitset corkit, kes asuvad koos perenaisega elama Järvamaale.

Loomadega mitteseotud inimesed pole vast sellisest firmast nagu Dimedium kuulnudki? Kes nad on? Vastuse leiame Tartus tegutseva ettevõtte kodulehelt:

“Dimedium on veterinaarravimite, looma-, kalakasvatus- ning lemmikloomatoodete hulgimüüja, kes tegutseb deviisi all TERVE LOOMA NIMEL. Eesti vanimate veterinaarravimite ja -toodete hulgimüüjate, pereettevõtete Dimela ja Remedium ühinemisel tekkinud Dimedium on Eesti põllumajanduse ja veterinaaria arengusse panustanud juba enam kui veerand sajandit.”

Loomapäästegrupp on laias laastus jagatud viide regiooni – neli ilmakaart pluss keskosa. Nädalavahetusel saab iga piirkond osa toidu kogusest kätte ja siis on vähemalt meie riigis peavarju leidnud ukrainlastel üks mure vähem. Jätkuvalt naüib kassitoitu ja -liiva. Annetamisvõimalusest täpsemalt SIIN

Foto: Dimedium