Ohh lapsed, lapsed, lapsed! Ärge jookske nii palju! See käib ka loomalaste kohta, kes lausa tõttavad uisapäisa maailma avastama. Enamasti miskit hullu ei juhtu, aga vahel lähevad asjad õite nihu. Kutsikas Roccol läks just niimoodi ja lõbus koerustükk lõppes ühe auto rataste all. Õnnetus juhtus reedel Rakvere linnas. Käpaluu on üsna puru ning selle kokkulappimine on üks paras nöök ja kunsttükk.

Kallis on see operatsioon ka ning ehk just seetõttu pererahvas talle surmasüsti sooviski. Loomapäästegrupil on arstidega selline kokkulepe, et kui eutanaasia pole õigustatud, siis võtame hädalise enda hoole alla. Nii läks ka seekord ja kutsikas jõudis Loomade Kiirabi Kliinikusse. Siinjuures aitäh Rakvere loomakliiniku rahvale, kes ei kiirustanud omaniku soovi täitma vaid noorele loomale uue võimaluse välja kauplesid.
Paraku nädalalõpus ei saanud kohe oppi ette võtta ja nii ta vaeseke pidi ootama tänast päeva. Ei tal valu olnud, sest see võeti kohe ära, aga šokis ja stressis oli noor loom küll. Laupäeval ajas end juba isegi püsti ja proovis kolmel käpal liikudagi. Tuli täitsa kenasti välja.
Täna hoidke pöidlaid, sest dr. Kristo Klaassen Billy loomakliinikust peab üsna kildudeks olevast luust korraliku käpa valmis meisterdama. Lihtne see töö pole. Kel võimalik, pange palun euro-paar noore koerahakatise ravi tarbeks teele. Suured tänud juba ette!Loomapäästegrupp MTÜ
EE437700771003183318
Rocco ravikulud900 1313 (5.-)
900 1414 (10.-)
900 2323 (25.-)