Loomapäästegrupp sai hommikul järgmise teate:

“Eile, 10.03.22 kell 19.30 nägid Vana-Narva mnt. 26 tehase töötajad bussi oodates kõnniteel kassi, kelle välimus ja käitumine tekitasid tõsist hirmu tema elu pärast. Kass raputas jõuliselt pead ja vappus üle kogu keha. Katse panna ta vähemalt pappkasti ebaõnnestus. Kiisu hüppas kätelt maha, kukkus külili jäi abitult lamama. Kõik kliinikud olid selleks ajaks juba suletud. Ainult Loomade Kiirabi Kliinik jäi ja palusime Loomapäästegrupilt abi. Täname teid südamest. Lihtsalt pole sõnu kuidas te meid aitasite.”

Kahjuks pole meil häid uudiseid, sest vaese looma neerud ei töötanud kohe üldse. Kõik näitajad olid nii pekkis kui veel olla saavad. Lisaks oli seda vaest kiisut ka kaks korda tulistatud. Ilmselt juba kaua aega tagasi, aga ole sa neetud va täpsuskütt!

Loomapäästegrupp tänab Galina Matrasinat ja Alla Missaid, kes kiisut hätta ei jätnud, talle abi otsima hakkasid ja lausa ise kliinikusse viisid. Loomulikult täname kõiki oma toetajaid, kes sellise kodukootud loomapääste võimalikuks teevad. Ärge olge kurvad selle kiisu pärast – see oli pääsemine kurja ravimatu haiguse käest ja tal oli üliväga paha olla! Enam ei ole!

https://animalrescue.ee/annetamine/hakka-pusiannetajaks/