Hiljuti päästeti ühest järjekordsest kutsikavabrikust 46 Malta bichoni-laadset koera, kes kosuvad nüüd meie hoole all. Majas, kus koeri peeti, avanes õõvastav vaatepilt – loomad olid kitsastes oludes tihedalt koos ja põrand oli kaetud väljaheidetega. Sellistes ränkades tingimustes pidid koerad oma päevad veetma ja ilmselt polnud nad kunagi väljas jalutada saanud.

Koerad on nüüdseks juba mitu nädalat turvaliselt meie hoole all viibinud ja ootasime kannatlikult Põllumajandus- ja Toiduameti järgi, et nad saaksid ametlikult meile võõrandatud. Täna saame rõõmuga teatada, et paberimajandus on korras ja võime hakata koertele uusi häid kodusid otsima. Enne uude koju saatmist peame aga kõik 46 karvakera steriliseerima/kastreerima, vaktsineerima ja kiibistama. Protseduurid lähevad maksma keskmiselt 210 eurot koera kohta ehk kokku 9676 eurot.

Selleks, et saaksime loomad kiiresti uutesse kodudesse saata, algatasime annetuskampaania ja palume Sinu abi. Iga loom väärib armastavat kodu ja paremat tulevikku. Ükski toetus pole liiga väike. Oma panuse saad anda SIIN