Eesti Loomakaitse Selts (ELS) ja Tallinna Vanalinna Päevad kutsuvad loomaomanike osalema mitteametlikul koertenäitusel “Käpakäik Match Show 2022”.   Käpakäik toimub 5. juunil Šnelli pargis, kus loomasõpradel on võimalus panna ennast proovile mitteametlikul koertenäitusel, liituda heategevusliku rongkäiguga, vaktsineerida või kiibistada tasuta oma lemmikloom, nautida loomasõpradele suunatud meelelahutusprogrammi ja tutvuda erinevate loomadele suunatud teenuste või toodetega.

Käpakäik Match Show 2022 on mitteametlik koertenäitus, millest saavad osa võtta igas vanuses ja suuruses koerad. Oodatud on nii segaverelised kui ka tõukoerad, kuid loom peab olema nõuetekohaselt vaktsineeritud ja kiibistatud. Match Show’l hinnatakse eelkõige koera ja inimese koostööd. Koer peaks oskama maiuse abiga paigal seista ning rihma otsas ilusti käia ja joosta. Näituse parimatele on auhinnad välja pannud Platinum Eesti, Pet and Me, Collar Up, Petmilo, Loomale Pai.

Match Show on hea võimalus panna ennast ja oma käpalist proovile näituseringis, kus on tundmatuid koeri ja inimesi. Eelkõige annab see võimaluse uute kogemuste omandamiseks ning on vahva võimalus oma koeraga koos aega veeta. Igasuguse koostöö tulemusena kasvab side koera ja tema omaniku vahel.  “Sõna koertenäitus võib tunduda hirmus, aga tegelikult ongi match show koht, kus ennast esmakordselt proovile panna. Kindlasti ei tohiks kohkuda eelneva kogemuse puudumise tõttu. Kohtunik ning korraldustiim on igal sammul abiks,” sõnas  ELS turundus- ja kommunikatsioonijuht Agnes Blank.

Käpakäigu Match Showl võisteldakse viies kategoorias:

  1. allapõlve koerad;
  2. ülepõlve koerad;
  3. kutsikad;
  4. veteranid
  5. Best in Show.

Käpakäik Match Showle saa