Eile hilisõhtul saatis loomasõber ja telenägu Kertu Jukkum mulle video ning päris õhinal nagu väike laps kas tegu on huntidega? Pakkusin, et näevad sedamoodi välja küll. Kertu oli õnnelik, sest ka mitu jahimeest olnud talle sama öelnud ja sotsiaalmeedias .

“Olen unistanud igasugustest kohtumistest,  aga hundikutsikatega kohtumisest pole ma julgenud lootagi. Täna õhtul me teed ristusid, kui neli kutsikat teel mängisid, emahunt ümber tiirutamas. Hirmsast inimeseloomast ei teinud nad esiti väljagi, nii jõudsin veel telefoni haarata.”

Kertu kirjutas veel, et ta isa arust jagub tütrel nägemist vaid kiisude jaoks. Siinkohal saan küll selle arvamuse ümber lükata ja näiteks üleeile õhtul trehvas loomasõber ka metssigadega. Tõsi, nad oli väheke kaugemal ja telefoniga head pilti ei saanud. Ometigi oli ka notsude tegemisi turvalisest kaugusest tore jälgida.

“Ootan nüüd veel mõmmikut. Ja kui kätte saan, võtan kohe hoiule,” pakkus ta õnnelikult ning lisas, et huntidega kohtumise elevus võttis viimase une ning nüüd on ta raudselt hommikuni üleval.