Joker on 9 aastane puhtatõuline isane kääbuspinšer.

Üldises plaanis energiline, rõõmsameelne ja heatahtliku loomuga väike koer. Ta elab eramajas koos 4 liikmelise perega (peres 2 väikest last). Igapäevaselt saab ta joosta hoovis ja suhelda seal ühe mastifiprouaga.

Lastega saab ta üldises plaanis hästi läbi- talle meeldib nendega mängida ja neilt hellust otsida. Erandiks on see, kui ta on väsinud või parasjagu sööb – siis võib ta olla pisut ettearvamatu ja oma privaattsooni kaitsesse asuda. Üldsielt on tal heatahtlik läbisaamine ka teiste koertega.

Esimene pool Jokeri elust möödus elades korteris, kus ta harjus rihma otsas tegema pikki jalutusjäike. Kuna jalutamas sai käidud valdavalt rihma otsas, siis jäi puudulikuks lahtiselt jooksmine ja sellega nö piiri tunnetamine. Kuna ta pole harjunud lahtiselt ringi jooksma ja kipub seetõttu vahetevahel ka omapäi “jalutama minema”, siis võiks ka tema uus pere eelistada rihma otsas jalutamist (sobiks hästi korteri koeraks). Laste suhtes mõneti ettearvamatu käitumise tõttu võiks tema uus kodu olla selline, kus ei kasva väiksed lapsed, kes ei oska veel ise koera eripäradega arvestada.

Kui Jokeri kohta tekib küsimusi või sooviksid temast ja meie toimetustest pisut rohkem teada saada, siis võta julgelt ühendust. Huvi korral võib Jokeri ja uue pere sobivust proovida ajutise asenduskodu formaadis.